Друк

Козацькому роду нема переводу!

12 10 17 24Український народ багатий на звичаї і традиції, а ще більше – на свята. Всім українцям добре відоме свято Покрови, адже воно є дуже символічним, несе у собі багато традицій.

У КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» теж стало традицією проводити свято «Козацькому роду нема переводу!»,бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання – відроджувати й примножувати традиції українського народу, зокрема козацькі. От і цього року 12 жовтня 2017 року не стало виключенням. Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашій школі. Учні прийшли одягнуті в українські костюми.

12 10 17 25

12 10 17 26

В актовій залі пройшов захід «Козацька Покрова». Український одяг, гарно підібрана пісня, чудові учнівські голоси зробили цей захід цікавим та захоплюючим. Ведучі наголосили, що справжній козак – не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари. Козак – це воїн за духом. Шляхетність, мудрість, відвага – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш!

Цікаво й радісно було спостерігати за учнями, очі яких аж світилися від захоплення. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході.

Потім розпочалися «Козацькі забави». Під козацький марш команди зайняли свої місця. І розпочалися справжні змагання: козацька естафета та різноманітні конкурси. Козаки зуміли показати усе: і українську силу, і вправність, благородний дух та козацьку звитягу. Вони ще раз довели, що гідні своїх предків.

Любімо Україну, шануймо її народ і себе. Хай кожен із нас добрими ділами стверджує: «Козацькому роду нема переводу!»