Друк

Інтелектуальна гра «Козацькому роду нема переводу»

12 10 17 1612 жовтня 2017 року у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» вчителі історії та географії Смоляр І. В. та Котелянець І.І. разом з ліцеїстами 22 групи провели інтелектуальну гру «Козацькому роду нема переводу». Під час заходу учні показали свої знання з історії та географії, застосовували їх на практиці, а також продемонстрували свій інтерес до минулого України і патріотичні почуття до рідного краю.

Навчально-виховний захід відбувався у дружній атмосфері і складався із шести конкурсів. Щоб не лише вирішити одвічне питання: «Хто розумніший» - хлопці чи дівчата, ай показати, як це бути справжнім українцем , ліцеїсти поділилися на дві команди «Козаки» та «Січ» .Учні відповідали на запитання, відгадували історичні постаті, козацькі страви, географічні назви рідного краю, українські народні пісні. Також змагалися у вправності та вмінні їсти вареники.Основна мета цієї гендерної боротьби була довести, що кожен з нас – справжній українець, справжній патріот, який любить свою Україну.

12 10 17 17

12 10 17 18

«Свою Україну любіть. Любіть її во время люте, В останню тяжкую минуту, За неї Господа моліть! » - це слова великого сина України, який понад усе любив свою Батьківщину - Тараса Шевченка. Кобзар своїми вчинками щоденно доводив , що любить рідну землю. Учасники інтелектуальної гри також переконали нас у своєму патріотизмі, продемонструвавши свої знання з історії та географії України.