Друк

День відкритих дверей у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

12 10 17 10Щороку традиційно КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відчиняє двері для усіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та робітничі професії, які можна тут отримати.

11 жовтня 2017 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей, мета якого — зацікавити молодь у отриманні сучасних робітничих професій, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу до закладу та напрямків навчання. Тим більше, що з 2018 року ліцей відкриває 10 нових професій, які потрібні нашому регіону: адміністратор; касир (в банку); покоївка; манікюрник; оформлювач вітрин, приміщень та будівель (дизайнер); оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (системний адміністратор); пекар; кухар; швачка; кравець, з терміном навчання 1 рік.

12 10 17 11

До ліцею завітали більше 400 учнів із загальноосвітніх шкіл міста Василькова та Васильківського району. До проведення Дня відкритих дверей підготувались відповідально, всіх зустріли радо і гостинно.

Для гостей були підготовані інформаційні стенди, захоплива екскурсія навчальними лабораторіями та майстернями з інноваційним обладнанням. консультації фахівців закладу щодо вибору професії. Найкращі учні разом зі своїми майстрами провели майстер-класи по приготуванні суші, піци, виготовлення орігамі, складання серветок. Школярі залюбки брали участь у майстер-класах та пригощалися різними смаколиками.

Паралельно відбулися зустрічі з представниками 27 підприємств-роботодавців та замовників робітничих кадрів, найбільш відомі та потужні з яких: ТОВ «Українсько-Словенське спільне підприємство «Київський обласний хлібопекарський комплекс», Васильківська філія по експлуатації газового обладнання «Київоблгаз», ТОВ «Трейд Україна», ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», ТОВ «Слава», ТОВ «НВК «ВК Система», ПрАТ «Вентиляційні системи», Військові частини А 0704, А 0294 та інші.

Були присутні і соціальні партнери: Васильківський міськрайонний центр зайнятості, Управління соціального захисту населення, Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

12 10 17 12

Ми дякуємо всім, хто прийшов сьогодні до нас та будемо чекати на Вас улітку під час нової вступної кампанії. До зустрічі, друзі!