Друк

«Козацькому роду нема переводу»

12 10 17 5Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва.

Тому, з метою ознайомлення дітей з героїчним минулим України, зокрема періодом козаччини; виховання у дітей шанобливого ставлення до власної історії і спонукання до наслідування кращих козацьких рис (добродушності, безкорисності, товариськості),виховування патріотичного духу в учнів, а також, за бажанням учнів школи взяти участь в посвяті у козачата 11 жовтня 2017 року в Киданівському НВК відбулося свято присвячене Дню українського козацтва під гаслом «Козацькому роду нема переводу».

На свято завітали гості: депутат Київської облради Грінчук В.В., депутат районної ради Лукашевська Н.І., громадський активіст Олешко Ю.В., Старійшина українського козацтва Григорій Князюк, наказний верховний отаман українського козацтва - Опанащук В.С., представники відділу освіти, учні Хохітвянського НВК на чолі з заступником директора Сидоренко О.В.

12 10 17 7

У святковій концертній програмі брали участь козак Еней та козак Богдан Дощ, які вразили усіх присутніх своїми піснями та танцями, а також майстерним володінням бойових мистецтв.

12 10 17 6

Усі учні взяли активну участь в святі, а також виявили бажання стати козачатами. У ході свята вони отримали козацьке благословення та настанови від старійшин козацтва. Козачат привітав солодкими подарунками депутат Київської облради Грінчук В.В.

Після святкової програми учні та всі присутні гості мали змогу скуштувати справжній український куліш та покататись на коні.