Друк

Вручення сертифікату від Олександра Абрамова на обладнання закладу

9 10 17 706.10.2017 року в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулася радісна подія – зустріч з людиною, справою життя якого – кулінарія – Олександром Абрамовим.

Подія «Вручення сертифікату на обладнання закладу» професійним посудом компанії «Форвард» відбулась з ініціативи шефа Олександра Абрамова та за підтримки журналу «Ресторатор» - стало для нашого училища справжнім сюрпризом, адже серед великої кількості претендентів ми – найкращі, це не може не радувати всіх тих хто навчає і навчається в закладах професійно-технічної освіти.

Від в.о.директора Сушко В.В. та старшого майстра Гончар Л.В. звучали слова подяки за підтримку та допомогу, адже такі події є свідченням небайдужого ставлення до ПТО та підготовки кваліфікованих робітників, висловили надію до подальшої тісної співпраці та побажали Олександру та представникам компанії «Форвард» - професійного зростання і процвітання, а також міцного здоров’я та сил для здійснення добрих справ.

9 10 17 9

Дякуємо Олександру та всім тим хто вірить в успіх, тих хто працює та навчається на ниві професійно-технічної освіти, та з нетерпінням чекаємо на майстер-класи.

9 10 17 8