Друк

«Вояцький дух» - об’єднує!

4 10 2017 28З 29 вересня по 1 жовтня 2017 року на базі 169 навчального центру «Десна» проходила Відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух», в якій приймали участь учні 10 та 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського: Вересова Надія, Коломієць Павло, Лапа Валентин, Калініченко Федір, Подліпний Андрій, Яхно Борис.

Молоді вояки пройшли тяжкий трьохденний військовий шлях, гартуючись у змаганнях. Брали участь у стрільбах з АКМ та ПМ, в обкатці бойовим танком з імітацією метання гранати. Долали психологічну смугу перешкод, визначали азимут та напрямок руху по заданому маршруту, отримали ази знань із рукопашного бою, виконували захоплення і підрив ворожого об’єкту, розбирали та збирали АК, метали гранати по ворожій бронетехніці, облаштовували ночівлю в природних умовах та брали участь у нічній грі «Тінь». Найбільше захоплення викликала тактична гра «Сполох» - виконання тактичного завдання повзводно із спеціальним обладнанням - лазертаг, в ході якої потрібно було знайти та захопити ворожий штаб, знешкодивши суперників за допомогою спеціальної безконтактної зброї.

Відчули дух солдатського життя -  проживали у казармі за військовим розпорядком дня, харчувались в їдальні разом з воїнами строкової служби, отримували армійський сухий пайок.

4 10 20170 29

Члени команди лишились дуже задоволеними від участі у змаганнях, зрозуміли, що це не така вже й легка справа захист Вітчизни, але, в той же час, почесна і відповідальна.