Друк

XXIII Міжнародний турнір з вільної боротьби присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України Рідченка Ю.В.

IMG 20170929 112637 17Біля 360 юних спортсменів з усіх куточків України, Білорусі, Молдови, Ізраїлю та Естонії завітали на турнір присвячений пам’яті Заслуженого тренера України, Майстра спорту міжнародного класу, підполковника  Рідченка Юрія В’ячеславовича.

Переможцями і призерами ставали представники усіх регіонів України та наші зарубіжні гості. Приємно, що і вихованці Броварського вищого училища фізичної культури суттєво втрутились у боротьбу за медалі. Дві золоті нагороди та одна бронзова на рахунку юнаків. У ваговій категорії 35 кг чемпіоном став Мидловець Ярослав, 73 кг – Куриленко Вадим. Бронзову нагороду виборов Лобанич Ілля (ваг.кат. 32 кг).

IMG 20170929 112637 18

У дівчат впевнену перемогу отримала Чорномор Карина (ваг.кат.44 кг). Срібну та бронзову  нагороди у ваговій категорії 62 кг вибороли дві учениці відділення Дикальчук Христина та Кухарук Юлія. Ще дві бронзові нагороди вибороли Басич Христина (40 кг) та Кушнір Софія (37 кг).

Вітаємо юнаків і дівчат та їхніх вчителів  з перемогами!