Друк

Обласна серпнева стратегічна сесія «Освіта Київщини – простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку»

заставкаТрадиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян, на яких підбиваються підсумки роботи за минулий навчальний рік та визначаються пріоритетні напрями діяльності на наступний. Результати цих зустрічей викликають зацікавленість і жваво обговорюються не тільки у колі наукових та педагогічних працівників, але й всього соціуму, оскільки освіта є фундаментальною потребою суспільства.

У цьому році традиційна зустріч освітян Київщини відбулася у День Державного Прапора України у м. Броварах (вул. Київська, 316, ТРЦ «Термінал»). Захід пройшов у форматі стратегічної сесії «Освіта Київщини – простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку».

Привітати освітян області з початком нового навчального року і сказати напутні слова завітав заступник Міністра освіти і науки України Хобзей Павло Кузьмович.

Серед почесних гостей – працівники наукових та освітніх установ, голови районних державних адміністрацій, міські голови, представники бізнесових структур, які є потенційними роботодавцями для випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Загальна кількість учасників стратегічної сесії налічувала понад 1000 осіб: це керівники місцевих органів управління освітою, керівники навчальних закладів, методисти, педагогічні працівники, лідери учнівського та студентського самоврядування, представники батьківської громадськості.

image 0 02 05 0ba15e7d5147a5868836640b81bcb106c411beba448c9f56cfdd9f8c88c145c9 V

Пленарна частина була нетривалою і конструктивною. Голова Київської обласної державної адміністрації Горган Олександр Любомирович намітив основні стратегічні напрями діяльності освітньої системи Київської області. Можна коротко сказати, що лейтмотивом виступу голови облдержадміністрації стали слова: «Дитина має бути щасливою у школі». А директор департаменту освіти і науки КОДА Рогова Віра Борисівна доповіла про основні пріоритети подальшого розвитку системи освіти області.

IMG 8513

Після пленарної частини відбулися стратегічні сесії за напрямами:

«Професійне самовизначення – простір соціально-економічних ініціатив»;

«Нова українська школа – простір розвитку кожної дитини»

«Дошкілля – простір щасливого дитинства»;

«Модель сучасного позашкільного навчального закладу - освітній простір успішного розвитку особистісного потенціалу дитини»;

«Здорова дитина – успішна країна.»

У цільових аудиторіях пройшов конструктивний діалог щодо ідеології запровадження назрілих глобальних змін у галузі освіти, продиктованих самим життям і потребами сучасного суспільства, передусім дітей та молоді; обговорювалися важливі питання професійної орієнтації  молоді; розвитку систем дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної у контексті реалізації Концептуальних засад «Нова українська школа».

21034662 1392777407506513 852059001509191328 n

IMG 8485