Друк

Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів

gjduieiyh 2З 20-24 липня 2017 рокув м. Гроссето (Італія) закінчився юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Збірна команда України посіла 3-є загальнокомандне місце. І тим приємніше, що цей результат був досягнутий і завдяки вихованцям Броварського вищого училища фізичної культури.

В змаганнях з легкоатлетичного багатоборства студентка IIкурсу Аліна Шух здобула «золото», встановивши національний юніорський рекорд України (6381 очко).

gjduieiyh 1

В змаганнях зі спортивної ходьби «бронзу» здобув випускник 2017 року Забуженко Едуард.

Ще один вихованець училища Малихін Владислав (стрибки з жердиною), який вже мав в своєму активі медаль чемпіонату світу і «гросмейстерські» 5 метрів 70 сантиметрів, впевнено подолав кваліфікацію (5 метрів20 сантиметрів), а от з початковою висотою у фінальних змаганнях 5 метрів 25 сантиметрів справитися не зміг. Вочевидь, на його виступ вплинула травма, яку він отримав напередодні. Не змогла подолати кваліфікацію у метанні списа Зарицька  Олександра.

Тож вітаємо всіх вихованців училища, які змогли потрапити до складу національної збірної команди України і гідно виступили на цих змаганнях, а також їх наставників – Шух М.С, Лисенко М.П., Черняєва О.Б., Римко В.В. і побажати успішного  виступу вже на дорослому чемпіонаті Європи.