Друк

Другу зміну «Інтел Хвилі – 2017» завершено

06 07 17 8Непомітно і водночас дуже насичено й позитивно промайнули сім днів у таборі МАН для учасників другої профільної навчально-тренувальної зміни для обдарованих дітей Київщини  на базі Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів».

Церемонія урочистого закриття другої зміни МАНівського табору «Інтел Хвиля – 2017», що  відбулася 05 липня 2017 року, була вражаючою від сили  емоцій і почуттів, якими була сповнена атмосфера на табірній площі.

06 07 17 8

І ось  нагородження юних манівців…Кожен з юних обдаровань, учасників літнього табору, був достойним претендентом на отримання нагороди «Інтел Хвиля – 2017». Але отримали її найактивніші, найерудованіші, найкреативніші учасники манівського табору, без яких конкурси і тренінги, квести і змагання, екскурсії і наукові дебати,  дискотеки і спортивні баталії, музичні  вечори і дружнє спілкування не були  б такими яскравими і незабутніми.  Під урочисті позивні та щирі оплески манівців схвильовані номінанти, які отримали беззаперечне визнання 200 талановитих юнаків і дівчат, учасників другої  табірної зміни МАН, піднімаються для отримання нагороди червоною доріжкою Оскара.

06 07 17 7

  Почесну місію вручення нагород виконали в.о. директора Малої  академії наук учнівської молоді Минзар Світлана Анатоліївна; директор Володарської  загальноосвітньої  санаторної школи-інтернату Косовський Анатолій Іванович; Некраш Тетяна Вікторівна таКоваль Наталія Вікторівна, заступник директора.

06 07 17 9

Другу  хвилю інтелектуального і творчого манівського літа завершено! Але вже сьогодні на зміну фізикам, математикам та економістам приїхали хіміки, біологи та екологи. Дружна манівська сім’я збільшується,  манівське літо продовжується!