Друк

Літо манівське продовжується!

03 07 17 10Насичене манівське літо  для обдарованої  учнівської молоді Київщини. на базі Володарської санаторної школи-інтернату 01 липня  2017 року розпочався з інтерактивного цікавого заходу – ранкового айсбергу, який зарядив манівців потужною енергію на весь день. Продовженням стала спортивна естафета «Козацький гарт», у якій брали участь усі охочі до пригод діти. І нарешті, водна сієста на пляжі, де у спеку можна охолодитися у річці, розважитися та весело і з користю провести час.

Після обіду юні дослідники взяли участь у інтерактивних іграх на згуртування загонів, які допомогли їм навчитися працювати в команді, довіряти та допомагати один одному.

03 07 17 11

03 07 17 12

Найцікавіше чекало дітей ввечері –  квест- подорож «Eurogotour» та євро-паті «Україна-це Європа». Такі заходи допомагають зміцнити патріотичний дух молоді. На завершення цікавого дня відбулося «Асорті вражень»–уже традиційний вечір, завдяки якому діти запам’ятають ці дні назавжди.

03 07 17 13

Ще довго не стихали дружні юначі голоси… У колі нових друзів, чуйних вожатих вирувало веселе табірне життя. Хай буде їм сонячно і затишно, комфортно і весело. Літо манівське продовжується!