Друк

Літній мовний табір «Smile» на базі навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія»

19 06 17 3З 12 червня у НВК «Узинська гімназія» розпочав свою роботу English summer camp «Smile» за пілотним проектом «GoCamp».

У таборі налічується 40 дітей, яких поділили на 4 команди. Назви команд діти обирали самостійно: «CrazyHarts», «Rainbow», «SuperStars» and «UFO», піснею табору вибрали «HappyCampers».

До табору завітала волонтер з Індії (Делі) GunjanSharma. Вона навчається в коледжі, здобуваючи професію інженера електронних комунікацій, але дуже любить дітей і радо з ними працює.

19 06 17 4

Робота табору організована згідно рекомендації міжнародного проекту і відповідно до розкладу. Діти працюють за напрямком STEAM, обравши Art, ScienceandMaths. Американським посольством було надано матеріали з метою покращення спілкування. Вони надзвичайно подобаються дітям.

14 червня у НВК «Узинська гімназія» розпочалося урочисте відкриття Englishsummercamp «Smile», до якого діти активно готувалися (постери, девізи, емблеми та творчі завдання).

Програма відкриття була змістовною, оригінальною і цікавою для усіх присутніх.

Учасники табору і гості приємно вражені національним вбранням Gunjan. Щоразу вона повторює, що діти мають хороший потенціал, але повинні не соромитися і більше спілкуватися. Після завершення церемонії діти у піднесеному настрої відправилися у кінотеатр на перегляд фільму «Пірати Карибського моря».

15 червня GunjanSharma презентувала інформацію про себе, свою сім’ю, країну, звичаї, релігію та традиції, діти з цікавістю слухали її. Після презентації діти відгадували персонажів американських та британських мультиків, розфарбовували вгаданих героїв, почали створювати морського восьменіжку.

Gunjan розучує з дітьми індійські танці. Тож продовжуємо плідну співпрацю з індійським волонтером.