Друк

Конкурс «Кращий ландшафтний дизайн та впорядкування територій дошкільних навчальних закладів»

16 06 17 14З метою поліпшення стану оформлення, озеленення та благоустрою територій дошкільних навчальних закладів міста Борисполя, створення комфортних умов для перебування учасників навчально-виховного процесу, формування естетичного смаку, культури та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища в дітей дошкільного віку, з 12 по 16 червня 2017 року відбувся міський конкурс «На кращий ландшафтний дизайн та впорядкування територій дошкільних навчальних закладів».

16 06 17 15

У конкурсі взяли участь 10 дитячих садочків, які показали доглянуті, облаштовані території, впорядковані квітники, що вразили розмаїттям барв, форм і ароматів. Педагоги презентували свої досягнення творчо і креативно. Оригінальні ідеї, нестандартні рішення, рабатки і клумби, найрізноманітніших форм, природничо-математичні ділянки з цифрами, клумбами у вигляді геометричних фігур тощо, яскраві кольори надали територіям привабливості та неповторності, підкреслили індивідуальність кожного навчального закладу.

16 06 17 16

Оцінювання конкурсних об’єктів проводить журі згідно з затвердженими критеріями. Переможці та лауреати конкурсу будуть нагороджені дипломами управління освіти і науки.

16 06 17 17