Друк

Конкурс фахової майстерності за професією : «Монтажник санітарно - технічних систем та устаткування»

13 06 17 1530 травня 2017 року стартував, а 01 червня 2017 року фінішував Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією : «Монтажник санітарно - технічних систем та устаткування». У конкурсі взяли участь шість ПТНЗ, які є учасниками проекту «Державно – приватне партнерство для поліпшення санітарно – технічної освіти в Україні», на базі яких створено навчально – практичні центри. Цей проект фінансувався Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва у партнерстві з компанією Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ та виконувався Ресурсним центром ГУРТ.

На конкурсі були представлені команди Дніпропетровського вищого професійного училища будівництва, ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей», ДНЗ «Одеський центр професійно – технічної освіти», ДНЗ «Полтавське вище професійне училище імені Бірюзова М.С.», вищого професійного училища № 22 м. Сарни та Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

13 06 17 16

Півфінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності проходив на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» у два тури: теоретичний і практичний, під час якого конкурсанти повинні були показати свою майстерність у монтажі радіаторів з верхнім та нижнім підключенням, виконували монтаж змішувача та сифона на умивальнику, з′єднання труб різних діаметрів.

Учасників півфіналу конкурсу фахової майстерності 31 травня у Броварському професійному ліцеї вітали заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей та директор департаменту професійної освіти МОН України Микола Кучинський . За результатами півфіналу І місце посіла команда ДНЗ «Одеський центр професійно – технічної освіти», ІІ місце- ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей», ІІІ місце- Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

13 06 17 17

01 червня 2017 р. у Міжнародному виставковому центрі під час проведення виставки «Аква - Терм» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією: «Монтажник санітарно – технічних систем та устаткування» за участі представників Міністерства освіти і науки України, представників Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, представників компанії Геберіт, Ресурсного центру ГУРТ , директорів ПТНЗ , майстрів виробничого навчання ( наставників конкурсантів) , преси та команд півфіналістів, які виконували практичне завдання з монтажу системи інсталяцій підвісного унітазу, що оцінювало незалежне журі.

Фінал конкурсу фахової майстерності транслювався в режимі онлайн, що дало змогу вболівальникам спостерігати за роботою фіналістів у своїх регіонах.

Команда ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» у складі Макарчука Артема та Коверника Олександра, учнів 26 групи посіла 3-тє місце, а перемогу здобула команда ДНЗ «Одеський центр професійно – технічної освіти». Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо подальшого професійного зростання!