Друк

Цікаве дозвілля для дітей Броварського району: 9-й Рибальський турнір

13 06 17 5Цієї суботи - 10 червня 2017 року - на озерах рибницького господарства «Рибальський хутір», що під Рожівкою, відбувся традиційний відкритий турнір з рибної ловлі, ініціатором та організатором якого став Комунальний заклад «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області.

На 9-й Рибальський турнір завітало близько 100 учасників різного віку: діти, мами і тата, дідусі та бабусі. Усі вони відчайдушно та завзято намагалися спіймати якнайбільше риби, зокрема велику рибину-карася виловив Володимир Орлов – співорганізатор та спонсор турніру, а переможцями заходу стала сім’я Валентина Тріщуна. Разом з татом Віталієм Валентин продемонстрував радіокеровану модель та уміння керувати нею за що і отримав 500 балів до загального рейтингу. Без сюрпризів також не обійшлося і цьогоріч. Окрім карасів учасниками було спіймано дві черепахи та маленьке жабеня.

13 06 17 6

Другий рік поспіль у турнірі беруть участь любителі риболовлі з реабілітаційного центру «Прагнення» під керівництвом Олега Іваненка. Тож і цього разу Олег Валерійович спільно з друзями похизувався чудовим уловом карасів.

13 06 17 7

За ходом турніру можна було спостерігати за допомогою квадрокоптерів, які підіймав періодично у повітря Юрій Дашко – досвідчений моделіст-рибалка. А всі, хто зголоднів, мав змогу скуштувати запашної гречаної каші з курочкою, яку приготував рибалка Олексій Акімов.

Традиційно церемонію нагородження переможців та учасників турніру провела директор Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області Тетяна Куць спільно із своїми колегами.

Усі учасники заходу отримали грамоти та призи, якими забезпечили спонсори – рибальські фірми України: «Кондор», «МегаМікс», «Адамс», ПП Новіков, ПП Строй та ПП Орлов.

Тож цей чудовий рибальсько-технічний захід досяг поставленої мети: діти з батьками змістовно, цікаво і весело провели час на водоймищі