Друк

Відпочинок у пришкільних таборах Богуславщини

12 06 17 811 червня завершили свою  роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням.

Для 807 дітлахів пришкільний табір став дивовижною країною Пригод і Гарного настрою, де можна досхочу грати у різноманітні ігри і танцювати, веселитись на свіжому повітрі, кататися на конях, смажити картоплю. Але найголовніше – це сонячна країна літа, де дітлахи знаходять собі справжніх друзів.

Кожен день у таборах був тематичним: День знайомств, День миру, День спорту, День туризму, День бантиків, День народної казки, День англійської мови, День Британських традицій, День батьківщини, День захисту дітей, День рідного краю і т.д. 

Протягом табірної зміни діти: побували на екскурсіях в м. Києві, м. Каневі, м. Переяслав-Хмельницькому, м. Корсуні-Шевченківському; відвідали знамениту гору Тотоху в селі Медвині, Храмовий комплекс з ландшафтним парком у селі Буки, чоловічий Свято - Миколаївський монастир в Богуславі, свинокомплекс села Дешки, козину ферму у селі Івки, конeфeрму в сeлі Гута, зоопарк «Золотий фазан» в с. Вишківське Ставищанського району, дендропарк «Олександрія» в Білій Церкві, Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав»; завітали до фабрики «Ярослав», пожежної частини, ВПУ сфери послуг, ПриватБанку, Ощадбанку, кузні, історико-краєзнавчого музею, ткацької майстерні «Роксолана» де спробувати себе у ткацькому промислі та взяли участь в акції «Найдовший рушник в Україні», накупалися та відпочили у оздоровчому центрі «Гончарі», займалися у гуртках на базі ЦДЮТ.

12 06 17 9

      Усі заходи проведені відповідно до віку та вподобань дітей та у поєднанні усіх форм виховання.  

Пришкільний табір відпочинку повноцінно забезпечив змістовне дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів дітей та реалізував права кожної дитини на повноцінний відпочинок .

12 06 17 10

Проте, без допомоги спонсорів повноцінний відпочинок школярів організувати не вдалося б. Учні, батьки та колективи навчальних закладів вдячні голові Богуславської райдержадміністрації Старенькій Ірині Абрамівні за сприяння у створенні та організації діяльності пришкільних таборів, що працювали в районі при загальноосвітніх навчальних закладах, міській та сільським радам, які надали фінансову допомогу, щоб діти мали змогу добре харчуватися, начальнику відділу освіти Поліщук О.В. за надання можливості учням відпочити на базі своєї школи й виділення транспорту для поїздок на екскурсії та всім хто допомагав в організації  відпочинку.