Друк

Педагогічний подіум для методистів професійно-технічних навчальних закладів Київської області

09 06 17 2208 червня 2017 року на базі Яготинського центру професійно-технічної освіти відбувся педагогічний подіум для методистів професійно-технічних навчальних закладів Київської області «Від джерел педмайстерності – до ефективних результатів в освітній практиці».

Відкрив захід директор навчального закладу Ситніков Ярослав Олександрович, який презентував свій навчальний заклад, подякував за плідну працю упродовж навчального року та побажав колегам хороших напрацювань у даному заході. В.о. директора НМК ПТО у Київській області Стасєєва Марина Андріївна підвела підсумки моніторингу організації роботи з вивчення, узагальнення та впровадження прогресивного педагогічного досвіду у професійно-технічних навчальних закладах Київської області, що проходив упродовж 2016/2017 навчального року. Відповідно до методичних рекомендацій моніторинг проводився в чотири етапи: підготовчий, заочний, експертний (очний), підсумковий. Лідерами з вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду стали методичні служби Білоцерківського професійно-технічного училища імені П.Р. Поповича, які набрали 94 бали, та Бородянського професійного аграрного ліцею. Результат їхньої методичної роботи – 89 балів. Практичними напрацюваннями з вивчення та впровадження передового педагогічного досвіду поділилася методисти цих навчальних закладів: Фанасєєва Леся Миколаївна (Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р.Поповича) та Опанасенко Людмила Олександрівна (Бородянський професійний аграрний ліцей).

     Методист НМК ПТО в Київській області Юрченко Вікторія Миколаївна проаналізувала участь професійно-технічних навчальних закладів Київщини у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2017». Вона наголосила на тому, що цього річ на спільному стенді навчальні заклади Київщини представили свої науково-методичні та практичні напрацювання через експозицію «Трипільське коло» – використання символіки культури Трипілля у сучасному житті українця.

Приймачук Оксана Миколаївна, методист Катюжанського вищого професійного училища, презентувала участь навчального закладу у конкурсі з тематичних номінацій. Вона зазначила про здобуту срібну медаль в номінації «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти», а методист Броварського професійного ліцею Кирій Леся Василівна – золоту медаль, здобуту в номінації «Перспективи розвитку навчального закладу при взаємодії з соціальними та міжнародними партнерами». Колектив НМК ПТО в Київській області взяв участь у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2017» та нагороджений золотою медаллю в номінації «Освіта дорослих – невід’ємна складова освіти в продовж життя», зауважила Стасєєва Марина Андріївна.

     Уманська Людмила Михайлівна, методист НМК ПТО в Київській області, ознайомила присутніх з плануванням методичної роботи в 2017/2018 навчальному році: моніторинг роботи бібліотек ПТНЗ (блок «Співпраця бібліотеки та методичної служби»), моніторинг підготовки та проведення державної кваліфікаційної атестації в ПТНЗ, участь ПТНЗ у проектах «Трипільська культура – джерело сучасної професійної майстерності» та «Розвиток стійкого інтересу учня до майбутньої професії».

Завершився семінар врученням подяк методистам ПТНЗ Київської області за високі досягнення та здобутки в методичній роботі 2016/2017 навчального року: Фанасєєвій Лесі Миколаївні, Шекері Ларисі Вікторівні (Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича), Опанасенко Людмилі Олександрівні (Бородянський професійний аграрний ліцей), Юрченко Тетяні Володимирівні (Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти), Зайді Тетяні Миколаївні (Професійний ліцей м. Українки), Гордієнко Наталії Павлівні (Ржищівський професійний ліцей), Бауман Тетяні Іванівні (Білоцерківський професійний ліцей).

09 06 17 223

На завершення заходу гості відвідали картинну галерею, розташовану у мальовничому Яготині, та отримали незабутні враження від побаченого та почутого.