Друк

Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» в новому домі!

09 06 17 kНарешті! Місяці підготовки, тяжкої колективної праці –і заклад готовий зустрічати гостей. І будівельники, і викладачі в останні дні перед відкриттям забули про сон, але воно було того варте, адже нове приміщення в ЖК «Палладіум» дійсно європейського рівня.

09 06 17 k2

Власне відкриття розпочалося о 13:00.На подвір’ї нової «Камелії» біля стендів творчих колективів проводилися майстер-класи з пластилінового живопису, фітодизайну  та флористики, аквагриму. Батьки і діти, які прибували і прибували подивитися на нове приміщення, мали можливість також пофотографуватися біля заздалегідь встановлених фотозон. Також для всіх на вулиці була розміщена зона релаксу – зручні і барвисті крісла-мішки,де кожен бажаючий міг поласувати солодкою ватою!

Урочисте відкриття розпочалося о 14:00 з чудового виступу колективу барабанщиць «Небесні ластівки». А вихованці студії естрадної пісні «Акварелі виконали гімн «Камелії».

На свято завітало багато шанованих гостей: Вербицький В.В., директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, Осипенко Ж.Ж., заступник директора, начальник управління комунальних навчальних закладів департаменту освіти і науки, Нестерук Т.В, директор Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, Виноградова Л.М., заступник Броварського міського голови, Бабич П.І., секретар Броварської міської ради, Мельник О.М., начальник управління освіти і науки Броварської міської ради, Гармашев С.С., генеральний директор компанії «Будінвест-2000», Гром Д.В., Генеральний директор генеральної підрядної організації «Хорос», Грига О.М., директор підрядної організації «ВІС ГРАНДІС», Армен Назарян, директор підрядної організації «БУДТЕМП», Цимбал П.А., директор підрядної організації «Дорожньо-будівельна компанія «АВТОБАН», Михайленко Л.Д., виконувач обов’язків генерального директора підрядної організації «Спецінжиніринг».

09 06 17 k1

Вербицький В.В. грамотою Національного еколого-натуралістичного центру за вагомий вклад у розвиток позашкільної освіти в місті відзначив міського голову Сапожка І.В. та начальника управління освіти і науки Мельник О.М. та нагородив почесним знаком «Відмінник освіти» Якушу Н.М., керівника зразкового творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс».

Осипенко Ж.Ж. від департаменту освіти і науки Київської обласної держадміністрації вручила закладу сертифікат на одне електронне робоче місце. Далі мав слово генеральний директор компанії «Будінвест-2000» Гармашев С.С., який вручив директору ДЕНЦ «Камелія» Хаврюті Н.І. коровай і символічний ключ на довге господарювання.

Прекрасні виступи вихованців колективів ДЕНЦ «Камелія» піднімали настрій всім присутнім.

09 06 17 k3

09 06 17 k4

8 червня стало справжнім днем «відкритих дверей»: кожен бажаючий міг зайти в будь-який кабінет закладу і подивитися, чим займаються педагоги та вихованці в «Камелії». А в цей час у міні-зоопарку «Камелії» народилися шиншили! На новому місці нове життя – знак щастя і добробуту.

09 06 17 k5

«Коли всі працюють заради однієї мети – виховати справжній український цвіт – з’являється в десятки разів більше натхнення до праці і розвитку», –сказала директор ДЕНЦ «Камелія» Хаврюта Н.І.