Друк

Дитячо –юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура») на Таращанщині

09 06 17 1Протягом двох днів, 7-8 червня 2017 року, в районі Малоберезянського хутора юні джури Таращанського району змагалися за першість у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» (Джура»). Для того, щоб позмагатися у спритності, точності, таланті та інтелекті зібралося 19 роїв-учасників із загальноосвітніх навчальних закладів району.

В урочистому козацькому колі з нагоди відкриття І етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура») учасників гри вітали керівник апарату Таращанської районної державної адміністрації Ірина Михайлівна Андрусенко та головний спеціаліст відділу освіти і науки Юлія Володимирівна Машковська.

09 06 17 2

У наполегливій командній боротьбі учасники та їхні ройові продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у конкурсах: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Ватра «У колі друзів», «Добре діло», «Відун», «Теренова гра», «Перетягування линви».

09 06 17 3

Змагання між командами були напруженими, але цікавими та змістовними. І кожен із учасників мріяв про перемогу. Тож цього разу першість за роєм «Червона калина» Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» - ЗОШ І ст.». ІІ місце зайняв рій «Гайдамаки» Таращанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, а ІІІ місце – рій «Нація» Калиновецької ЗОШ І-ІІ ст. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти і науки та призами.

Усі учасники гри від участі у патріотичних змаганнях отримали потужний гарт і багато позитивних емоцій. Увечері загоріла велична ватра, запалена десятками юних сердець, біля якої джури співали пісні військової звитяги та українські народні.