Друк

Турнір пам'яті у м.Яготині

07 06 17 8У нашій країні одним з найпопулярніших спортивних ігор залишається футбол. Хто з хлопців не марить футболом, а у далекому майбутньому не бачить себе відомим футболістом таким як Шевченко, Мессі, Роналду? Справжні хлопці не тільки люблять цей вид спорту але й грають у нього з задоволенням. А у нас, на Яготинщині, він завоював особливу популярність завдяки легендарному тренеру-викладачу Яготинської ДЮСШ Ю.Г. Крежевицькому, який 40 років свого життя віддав служінню спорту.

Яготинська земля вже в котрий раз радо зустрічає гостей- вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Цього разу, на четвертий дитячий турнір з футболу, присвячений пам’яті тренера Яготинської ДЮСШ Ю.Г. Крежевицького, якій відбувся 03 червня 2017 року, прибуло команди з п’яти населених пунктів:   смт. Згурівки, м. Броварів, м. Переяслав-Хмельницького, м. Канева Черкаської області та с. Щасливого Бориспільського району.

07 06 17 9

Підбадьорити та підтримати футболістів прибув вокальний ансамбль «Віста» Яготинської дитячої школи мистецтв, дует у складі Красножон Альони та Прокопенко Анастасії, вихованки відділення художньої гімнастики Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи та вихованці Клубу Bastion. Не залишилися й осторонь учні і вчителі міських загальноосвітніх навчальних закладів №1,№2,№3, які яро вболівали за молодих спортсменів.

Непередбачуваність, боротьба і, нарешті, неймовірна розв’язка – ось те, що змушувало уболівальників переживати і дивитися матчі футбольних команд з першої й до останньої хвилини.