Друк

Футбольний турнір до Дня захисту дітей

07 06 17 5День захисту дітей святкувався в Україні першого червня. У всіх населених пунктах, від маленького села до великих міст ,проводились різноманітні культурні і спортивно-масові заходи. Для того щоб,запросити на турнір команди з різних регіонів області і провести у селі Ксаверівка Васильківського району обласний турнір з футболу присвячений Дню захисту дітей, було вирішено проводити його 4 червня .

В старшій віковій групі змагалось п’ять команд, в молодшій шість футбольних команд. На футбольних майданчиках було жарко не тільки від погодних умов ,але й від спортивної боротьби яку хлопці вели на кожному клаптику поля. Голосно і завзято їх підтримували вболівальники та батьки, яких багато зібралось на стадіоні « Дружба» села Ксаверівка.

07 06 17 6

В підсумку трійка призерів в змаганнях серед команд юнаків 2004-2005 року народження виглядає так:

1 місце - команда ДЮСШ (м. Василькова);

2 місце - команда «ДЮСШ – Зміна» (м. Біла Церква);

3 місце - команда «ДЮСШ – Любомир» (м. Ставище).

07 06 17 7

В віковій групі 2006-2007 року народження , змагання спочатку пройшли в двох групах переможці яких і виявляли сильнішого в фінальній зустрічі, а в матчі за третє місце зустрічались команди ФК «Форвард» (м. Васильків) та « ДЮСШ - Світанок» (Васильківський район – смт. Глеваха). Матч закінчився з нічийним результатом ,а серії пенальті точніше були хлопці із ФК « Форвард» вони і здобули перемогу.

В фіналі за золоті нагороди серед юнаків 2006-2007 р. н. зустрілись команди ДЮСШ(м. Васильків ) та команда «Освіта –ВР ДЮСШ» ( Васильківський район - смт. Калинівка). В напруженому поєдинку з рахунком 2-1 перемогу здобули юнаки з міста Васильків.

Отже трійка призерів виглядає так:

1 місце - команда ДЮСШ (м. Василькова);

2 місце - команда «Освіта –ВР ДЮСШ» ( Васильківський район - смт. Калинівка);

3 місце - команда ФК «Форвард» (м. Васильків).

Всі переможці і призери отримали грамоти та медалі з рук головного спеціаліста відділу освіти Васильківської РДА Терещенко Василя Васильовича, директора Васильківської районної ДЮСШ Нехти Володимира Васильовича, директора ДЮСШ «Світанок» Приймака Олександра Васильовича.