Друк

Початок яскравого літа в Броварському районі

06 06 17 1У перший день літа, в День захисту дітей, на Броварщині відбулося свято «Яскраве дитинство». Близько 500 дітей з усього Броварського району приїздило на святково-розважальне дійство, яке відбулося в центрі
смт. Велика Димерка. Тут діти із задоволенням брали участь у спортивно-розважальних естафетах, змаганнях та конкурсі малюнку на асфальті, за що отримали заохочувальні призи, морозиво та море позитивних емоцій.

06 06 17 2

Протягом святкування діти також долучились до участі у майстер-класах, які підготували для них керівники гуртків КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО. На творчих локаціях малеча вчилася створювати зайчиків та ляльки-мотанки з підручних матеріалів, плела браслети із різнокольорових стрічок та активно шикувалася в чергу, щоб прикрасити свої ручки та щічки красивими візерунками з фарб та хни.

Концертна програма свята розпочалася із яскравого запального флеш-мобу за участі хореографічних гуртків КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО (зразковий хореографічний колектив «Олекса Плюс» (кер. Нагорний О. В.), хореографічний колектив «Струмочок»
(кер. Песляк Н. І.)), а згодом глядацьку публіку потішив виступ юних вихованців гуртка «Клуб «Шкільна естрада» (кер. Ніколаєнко Н. М.). Діти у віршованій формі розповіли присутнім зі сцени про чудову пору року – літо і подякували своїм батькам за щасливе дитинство.

З вітальними словами для малечі та їх батьків того дня виступилиголова Броварської районної державної адміністрації 
Клименко М. Ф., голова Броварської районної ради Гришко С. М., заступник голови Броварської районної радиГоголіна А. В. та заступник голови
смт. Велика Димерка Губський М. І.

Цими вихідними іще в одному населеному пункті Броварського району відбулося свято для найменших. А саме 3 червня в с. Требухів, на центральному стадіоні, відбулася благодійна ярмарка «Подаруй дитині літо!». Головною метою ярмарки став збір коштів для проведення щорічного літнього наметового табору «LivingLikeIndians», учасниками якого стануть 200 дітей Броварського району: діти-сироти, діти, позбавлені батьківської турботи, діти з малозабезпечених, багатодітних, неблагополучних, а також прийомних родин. Для більшості цих дітей літній табір є гарною нагодою забути про труднощі життя, про пережитий негативний досвід та біль, залікувати фізичні та душевні рани, а також знайти нових друзів.

06 06 17 3

Організаторами цього свята стали МБФ «Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло», ГО «НЕЗАЛЕЖНИЙ ТРЕБУХІВСЬКИЙ РУХ «Крок у майбутнє» та КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО.

Під час благодійного заходу гості (як дорослі, так і малеча) мали змогу цікаво провести своє дозвілля: постріляти з лука, покататися з вітерцем на байдарках на озері, відчути себе індіанцем, сидячи у справжньому тіпі, посмакувати вуличну їжу та придбати дитячі поробки.

Також в рамках ярмарки «Подаруй дитині літо!» було проведено фестиваль-конкурс «Країна Талантів» під гаслом «Хай сонцю і квітам всміхаються діти!», де юні обдарування показували свої творчі здібності: танцювали, співали, демонстрували свою елегантність та витонченість у гімнастичних показах. По закінченню усі учасники заходу були нагороджені подяками та подарунками від спонсорів. Святкове дійство завершилося масовим динамічним флеш-мобом.